Gradačac.net Forum Gradačac.net Forum
Gradačac.net
Česta pitanja  Česta pitanja   Traži  Traži   Lista članova  Lista članova   Komune/grupe  Komune/grupe
Registracija  ::  Ulaz Privatne poruke

Maturanti 91-e

Nova tema   Odgovori na temu    Gradačac.net Forum -> Druženja i pozdravi
Pogledaj predhodnu temu :: Pogledaj sljedeću temu  
Autor Poruka
tanjap
Početnik
Početnik

Član od: 12 Jun 2007

PorukaPostavljeno: 14 Apr 2008 14:30    Naslov: Maturanti 91-e Odgovori sa citatom

Cao svima.Nadam se da sam potegla temu koja ce da nadje svoje interessente tj.one koji su iz te generacije (rodjeni 71/72. god.) iako je ovde uglavnom dosta mladja publika.Od svih imena u e-mail adresaru prepoznala sam samo malu Tanju tj.Tatjanu Mijatovic.Sta je sa ostalima?Sa njom sam pokusala da stupimu kontakt ali mi se mailovi stalno vracaju kao nedostavljeni.Pokusavala sam da nadjem i Sabinu Dzidic ali i od toga nista.Vidim na nekim stranicama da je nas skolski Alic Midhat sad zaposlen u jednoj skoli u Gradaccu.Nadam se da ima jos nekoga iz nase generacije da povremeno kopa po netu pa ce se javiti na ovaj post.Do tada mnogo pozdrava svima.

velika Tanja
Na vrh
Pogledaj korisnikov profil Pošalji privatnu poruku
baggins
Član
Član

Član od: 12 Dec 2007

PorukaPostavljeno: 15 Apr 2008 11:44    Naslov: Odgovori sa citatom

Ja se ne bih puno nadala nekom odgovoru. Pre izvesnog vremena sam postavila slicnu temu za generaciju 75-og godista. Do danas ni jedna poruka.
Na vrh
og_loc
Član
Član

Član od: 30 Mar 2008

PorukaPostavljeno: 15 Apr 2008 11:48    Naslov: Odgovori sa citatom

he ja se rodio 91 hheheehehe
bony
Član
Član

Član od: 15 Apr 2008

PorukaPostavljeno: 15 Apr 2008 15:07    Naslov: Odgovori sa citatom

cao svima...ja sam novi clan i zelim sve da pozdravim,a poseban pozdrav za moju generaciju rodjenu 75....
Na vrh
strasno dobro
Početnik
Početnik

Član od: 28 Sep 2008

PorukaPostavljeno: 08 Dec 2008 01:31    Naslov: Odgovori sa citatom

[cao tanja.
ja sam '72.i ne mogu ovih zadnjih dana da se otmem osjecaju da bi bilo krajnje vrijeme da se ponovo okupimo!!!
Na vrh
Stole
Član
Član

Član od: 28 Nov 2008

PorukaPostavljeno: 11 Dec 2008 19:15    Naslov: Godine zaborava Odgovori sa citatom

Mislio sam da sam sam , u traganju za starim drustvom , ali izgleda da nisam . Raduje me to , plasio sam se , da su godine ucinile svoje , nastupilo je vrijeme zaborava .
Puno pozdrava , uzivaj u lijepim sjecanjima . Embarassed
Na vrh
strasno dobro
Početnik
Početnik

PorukaPostavljeno: 13 Dec 2008 12:02    Naslov: druzenja i pozdravi Odgovori sa citatom

evo ima nas vec troje,
stole tanja i ja. da pocnemo sa pripremama za jednu (napokon!) maturalnu proslavu..
generacijo 1972 srednjoskolskog centra hasan kikic gradacac javi te se.....
Na vrh
tanjap
Početnik
Početnik

Član od: 12 Jun 2007

PorukaPostavljeno: 16 Dec 2008 09:25    Naslov: Odgovori sa citatom

Zdravo Stole kuco stara!E bas sam se obradovala da ima jos nekoga iz nase generacije.Pozdrav i tebi " strasno dobro " mada ne znam ko si.Meni se prije nekog vremena javila Zijada Mesanovic ali su mi djeca brisala mailove tako i njenu adresu.U medjuvremenu sam stupila u kontakt sa malom Tanjom, a ovde blizu mene zivi Tereza tako da se i sa njom cujem i vidim.Dali ce biti neke organizacije za proslavu mature (bolje da ne brojim koja je godisnjica, razocaracu se koliko sam omatorila ).Sta radi nasa generacija u Gradachcu?

Pozdrav svima
Na vrh
strasno dobro
Početnik
Početnik

PorukaPostavljeno: 23 Dec 2008 14:08    Naslov: maturanit 91 Odgovori sa citatom

Zdravo Stole kuco stara!E bas sam se obradovala da ima jos nekoga iz nase generacije.Pozdrav i tebi " strasno dobro " mada ne znam ko si.Meni se prije nekog vremena javila Zijada Mesanovic ali su mi djeca brisala mailove tako i njenu adresu.U medjuvremenu sam stupila u kontakt sa malom Tanjom, a ovde blizu mene zivi Tereza tako da se i sa njom cujem i vidim.Dali ce biti neke organizacije za proslavu mature (bolje da ne brojim koja je godisnjica, razocaracu se koliko sam omatorila ).Sta radi nasa generacija u Gradachcu?

Pozdrav svima

pitaj terezu sa kim je sjedila u klupi u srednjoj skoli...
pozdravi je puno a naravno i tebi i maloj tanji....
imamo jos pune dvije godine,sta mislis da probamo organizovati -napokon-tu maturu????
pozdrav
Na vrh
Stole
Član
Član

PorukaPostavljeno: 26 Dec 2008 10:50    Naslov: Skolski Odgovori sa citatom

Pozdrav generaciji , drago mi je da postoji ova mogucnost komunikacije , ne prestavlja opterecenje obaveznih kontakata , pa se ljudi ne udaljavaju .
Valjda ce mo to iskoristiti , za uspostavljanje sireg kruga zainteresovanih , pa da za neku narednu godisnjicu mature skupimo veci broj skolskih drugara .
Nije mi jasno , zasto nam se drugari kriju iza sinonima , kao "strasno dobro " , i sl. , mislim da znam , ko nam je taj tajanstveni , ali mu pruzam sansu da se sam otkrije .
Puno pozdrava generaciji
Na vrh
sviracka
Početnik
Početnik

Član od: 29 Dec 2008

PorukaPostavljeno: 29 Jan 2009 13:29    Naslov: Odgovori sa citatom

cao maturanti "91

jako sam se obradovala kada sam vidjela da ima i onih" nasih godina "koji nisu zaboravili svoje skolske dane ni prijatelje
ja sam jedna od njih i ovo je super da mozemo barem pozdraviti sve one koje rijetko ili nikako ne vidjamo(ja licno ne zivim u Gradačcu vec vise od 17 godina)tako da su kontakti sa dragim osobama svedeni na minimum ili vise uopste ne postoji neka veza

tako da bi iskoristila priliku da kao prvo pozdravim sve tekstilne tehnicare (i ja sam ta)kao i sve ostale koji se "pronalaze "u generaciji maturanata 91,ako se nekome ukaze prilika da se javi to bi me stvarno radovalo ,rado bi uspostavila barem ovakav odnos sa svojim bivsim skolskim prijateljima ,a najbolje bi bilo da ponovimo onaj susret od pre par godina (nadam se u jos vecem broju)pozdrav svima
Na vrh
tanja m
Početnik
Početnik

Član od: 05 Mar 2009

PorukaPostavljeno: 05 Mar 2009 16:37    Naslov: Odgovori sa citatom

Pozdrav svima od tanje male, Otkrila sam ovaj post tek nakon ąto smo se ja i tanja velika uspjele čuti. Nadam se da ima joą nekih iz naąe generacije. Bez obzira ąto smo negdje drugdje pamtimo i volimo baą grad.
Na vrh
Stole
Član
Član

PorukaPostavljeno: 31 Maj 2009 18:04    Naslov: Odgovori sa citatom

Ima li jos neko iz ove nase generacije , na ovim stranicama ?
Vidimo se na facebook-u
Na vrh
adina728
Početnik
Početnik

Član od: 17 Dec 2012

PorukaPostavljeno: 17 Dec 2012 07:56    Naslov: Odgovori sa citatom

Nice post...Thanks for the info
Pogledaj korisnikov profil Pošalji privatnu poruku AIM adresa
Pokaži poruke::   
Nova tema   Odgovori na temu    Gradačac.net Forum -> Druženja i pozdravi Sva vremena su GMT + 2 sata
Stranica 1 od 1

Idi na:  
Ne možete postavljati nove teme
Ne možete odgovarati na teme
Ne možete mijenjati poruku
Ne možete brisati poruke
Ne možete glasati na anketama

DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
EQ graphic based off of a design from www.freeclipart.nu