Gradačac.net Forum Gradačac.net Forum
Gradačac.net
Česta pitanja  Česta pitanja   Traži  Traži   Lista članova  Lista članova   Komune/grupe  Komune/grupe
Registracija  ::  Ulaz Privatne poruke

Smrtno stradao Haris Zrnic...
Idi na str. Nazad  1, 2, 3, 4  Dalje

Nova tema   Ova tema je zakljucana: ne mozete odgovarati na ovu temu.    Gradačac.net Forum -> Dešavanja i aktuelnosti
Pogledaj predhodnu temu :: Pogledaj sljedeću temu  
Autor Poruka
usb.kablo
Pričljivac
Pričljivac

Član od: 20 Maj 2007

PorukaPostavljeno: 20 Maj 2007 11:24    Naslov: Odgovori sa citatom

ovde nije mjesto za vredanja...mladi zivot je nestao...a vi se svadate koliko grad ima stanovnika...nek vas je sramota
Na vrh
Pogledaj korisnikov profil Pošalji privatnu poruku
nani
Početnik
Početnik

Član od: 16 Apr 2007

PorukaPostavljeno: 21 Maj 2007 19:47    Naslov: Odgovori sa citatom

Neka mu je lahka crna zemlja. Rahmet mu dusi. Da mu dragi Allah dz.s podari Dzenet.
"Svi smo mi Allahovi i svi se mi njemu vracamo"
moje saucesce Benjo i od moje porodice
Na vrh
nani
Početnik
Početnik

Član od: 16 Apr 2007

PorukaPostavljeno: 21 Maj 2007 19:50    Naslov: Odgovori sa citatom

ah sselma nemoj me tu odmah napadati ja mogu samo reci sta sam cula mislim koje sam informacije dobila nazalost nisam mogla biti u gradaccu na dzenazi... i to mi je dovoljno tesko... nekada se mora prvo malo razmisliti pa onda govoriti...
Na vrh
nusreta zrnic
Početnik
Početnik

Član od: 23 Maj 2007

PorukaPostavljeno: 23 Maj 2007 16:55    Naslov: Odgovori sa citatom

HOCU SAMO DA ODGOVORIMA NA IZJAVU NASEG NAM KORISNIKA KOJI SE POTPISUJE SA MAHIR_ALMA_OKAN OD 11.05.2007. GODINE. JA SAM HARISOVA MAMA I NE BI SE NI U KOM SLUCAJU SLOZILA SA TVOJOM KONSTATACIJOM DA NASA OMLADINA NEMA STA DA RADI. SAMO DA KAZEM DA JE MOJ HARI BIO VEOMA DRAGO, ISKRENO, VRIJEDNO I POSLUSNO DIJETE. SVAKO SVOJE SLOBODNO VRIJEME JE PROVODIO KOD AMIDZE U RADNJI ILI U NASEM KAFICU, ZNACI RADIO JE I SA SVOJI 16 GODINA , TAKO DA STE ME STVARNO POVRIJEDILI DO BOLA!!!!!!!!! NIKO NA SVIJETU OSIM DRAGOG ALLAHA, NE ZNA STA SE KOD KOGA DESAVA, I MISLIM DA NEMAMO PRAVO RASUDJIVATI NITI KOMENTARISATI O DRUGIMA DA LI JE NEKO U KRIVOM ILI U PRAVOM!!! MISLIM DA SE TAKO U AMERICI NE REZONUJU LJUDI!!!!!! NEMATE PRAVO TAKO NESTO GOVORITI OO NASOJ OMLADINI NI U KOM SLUCAJU!!!!!!! NASA OMLADINA JE SJAJNA U KAKVIM USLOVIMA ZIVI A U KAKVIM ZIVITE VI !? :?: :?:
nusreta zrnic
Početnik
Početnik

Član od: 23 Maj 2007

PorukaPostavljeno: 23 Maj 2007 17:07    Naslov: Odgovori sa citatom

SADA BI SE OBRATILA NAZOVIMO IH DJEVOJKAMA ILI RAZVEDENIM ZENAMA , A ZNA SE KAKVIM A U OPCE SE NE SLAZEM DA SU I DJEVOJKE NEGO VRAZIJI SEJTANI U GRADACCU KAO STO JE ZANA, SANELA SA DJEVOJCICOM, LEJLA I ARJANA ( POKER SEJTANA ) AKO SE NE VARAM!! SVI U GRADACCU ZNAJU KO STE, PA VAS ZELIM SAMO OPOMENUTI DA MI BJEZITE S OCIJU BILO GDJE DA SE SRETNEMO, U BILO KOJE VRIJEME I NA BILO KOM MJESTU. NADAM SE I MOLIM DRAGOG BOGA DA SE NECEMO NI SRESTI, JER NECE IZACI NA DOBRO!!!!! NEDAO DRAGI BOG DA VAS SRETNEM ILI DA CUJEM DA STE MI BILE NA MEZARU MOG DJETETA ZA KOJE SAM ZIVILA I DALJE ZIVIM I UVIJEK JE SAMNOM. U SVAKA DOBA ZNAM GDJE STE TAKO DA I NE POMISLJATE DA ODETE, NISAM SIGURNA STA BIH URADILA!!!!!!! SVUDA SAM SA VAMA A NISAM NIGDJE, NIKADA ME NE VIDITE A TU SAM!!!! IPAK SAM JA I SAMO JA HARISOVA MAMA, UVIJEK JE SAMNOM I JA SA NJIM!!!!!!
cokadija
Volim ovaj forum ;)
Volim ovaj forum ;)

Član od: 13 Mar 2007

PorukaPostavljeno: 23 Maj 2007 17:13    Naslov: Odgovori sa citatom

nusreta zrnic je napisao/la:
SADA BI SE OBRATILA NAZOVIMO IH DJEVOJKAMA ILI RAZVEDENIM ZENAMA , A ZNA SE KAKVIM A U OPCE SE NE SLAZEM DA SU I DJEVOJKE NEGO VRAZIJI SEJTANI U GRADACCU KAO STO JE ZANA, SANELA SA DJEVOJCICOM, LEJLA I ARJANA ( POKER SEJTANA ) AKO SE NE VARAM!! SVI U GRADACCU ZNAJU KO STE, PA VAS ZELIM SAMO OPOMENUTI DA MI BJEZITE S OCIJU BILO GDJE DA SE SRETNEMO, U BILO KOJE VRIJEME I NA BILO KOM MJESTU. NADAM SE I MOLIM DRAGOG BOGA DA SE NECEMO NI SRESTI, JER NECE IZACI NA DOBRO!!!!! NEDAO DRAGI BOG DA VAS SRETNEM ILI DA CUJEM DA STE MI BILE NA MEZARU MOG DJETETA ZA KOJE SAM ZIVILA I DALJE ZIVIM I UVIJEK JE SAMNOM. U SVAKA DOBA ZNAM GDJE STE TAKO DA I NE POMISLJATE DA ODETE, NISAM SIGURNA STA BIH URADILA!!!!!!! SVUDA SAM SA VAMA A NISAM NIGDJE, NIKADA ME NE VIDITE A TU SAM!!!! IPAK SAM JA I SAMO JA HARISOVA MAMA, UVIJEK JE SAMNOM I JA SA NJIM!!!!!!

Gospodjo definitivno ste u pravu i sa razlogom.Moje iskreno sazaljenje,stvarno mi je zao Harisa jer svi znamo kakav je momak bio.Poznajem ga jos kad je bio 6razred osnovne skole u IGK..
Samo dragi bog zna kako se vi osjecate poslje svega sto ste prosli...Harisu neka Allah podari lijep dzenet!!!
Na vrh
kure_lav
Zaslužen član
Zaslužen član

Član od: 14 Maj 2007

PorukaPostavljeno: 23 Maj 2007 19:50    Naslov: Odgovori sa citatom

u pravu si i mi se suosjecamo sa vama i licno poznajem ga jer mi nedzo odrzava auto.ali ipak mislim da donekle grijesis mislim da nije razlog da im prijetis ja kako znam on je trebo da napunii 18 god naravno da nema polozeni vozacki ispit a ti kao svjesna majka nisi trebala da mu das motor P.S Mislim da niko nije kriv za njegovu smrt to je od dragog alaha sudbina takva.
cokadija
Volim ovaj forum ;)
Volim ovaj forum ;)

PorukaPostavljeno: 23 Maj 2007 19:58    Naslov: Odgovori sa citatom

kure_lav je napisao/la:
u pravu si i mi se suosjecamo sa vama i licno poznajem ga jer mi nedzo odrzava auto.ali ipak mislim da donekle grijesis mislim da nije razlog da im prijetis ja kako znam on je trebo da napunii 18 god naravno da nema polozeni vozacki ispit a ti kao svjesna majka nisi trebala da mu das motor P.S Mislim da niko nije kriv za njegovu smrt to je od dragog alaha sudbina takva.

Zar nije trebao napunit 17 a ne 18 godina...???
Na vrh
Internetusa
Volim ovaj forum ;)
Volim ovaj forum ;)

Član od: 15 Mar 2007

PorukaPostavljeno: 23 Maj 2007 20:11    Naslov: Odgovori sa citatom

Ja sad ovdje nista ne razumijem. Ko su ove djevojke koje gospodja nabraja i sta su skrivile?
Internetusa
Volim ovaj forum ;)
Volim ovaj forum ;)

PorukaPostavljeno: 23 Maj 2007 20:12    Naslov: Odgovori sa citatom

Mada nisam poznavala vaseg sina jako mi je zao i suosjecam se sa vama.
mapple
Redovan član
Redovan član

Član od: 18 Maj 2007

PorukaPostavljeno: 23 Maj 2007 20:29    Naslov: Odgovori sa citatom

Internetusa je napisao/la:
Ja sad ovdje nista ne razumijem. Ko su ove djevojke koje gospodja nabraja i sta su skrivile?

I mene bas zanima ko su i u cemu je problem s njima
Na vrh
cokadija
Volim ovaj forum ;)
Volim ovaj forum ;)

PorukaPostavljeno: 23 Maj 2007 20:41    Naslov: Odgovori sa citatom

Neznate Zanu,Arijanu i ove ostale curke....Hmm nebih sad da ih komentiram ali bi sve lose komentari postavio o njima...
Cini mi se da je Hari bio u vezi sa ovom Zanom prije nego je stradao..Bar kako ja znam al necu da idem tamo gdje mi nije mjesto...
Na vrh
Internetusa
Volim ovaj forum ;)
Volim ovaj forum ;)

PorukaPostavljeno: 23 Maj 2007 20:45    Naslov: Odgovori sa citatom

Dobro cokadija nemoras.Vjerovatno ce nam gospoda pojasnit kad vidi sta nas zanima.A reci da li je to ona zana glupacica sto se udavala i arjana od nekih 16,17 god? idu u gimnaziju cini mi se.
cokadija
Volim ovaj forum ;)
Volim ovaj forum ;)

PorukaPostavljeno: 23 Maj 2007 21:23    Naslov: Odgovori sa citatom

Tocno tako...
Zana je ona plavusica i obje idu u Gimnaziju a Zana je se udavala par puta....
Na vrh
almir90
Redovan član
Redovan član

Član od: 17 Maj 2007

PorukaPostavljeno: 23 Maj 2007 22:07    Naslov: Odgovori sa citatom

cokadija je upravu, zana i ostale sve su t curke, najvece fufe u gradu, ali nazalost sve je vise danas takvih, danas u nas u gradu nemozes naci curu koja je pametna, fina, kulturna, koja se zna ponasati kako treba, sve je to sada nesto ufurano, lebdi na nebu, misli da je najbolja do svih, uredu je kad neka lijepa cura da dobrom figurom se malo uzdigne haj to , ali ne previse, a kad vidim ovih rugoba koje nelice ni nasta a misle da su neko i nesto eh to je stvarno uzas.. ja se izvinjavam sto sam malo sa teme skrenuo...

P.S. Niko nemoze znati bolje kakav je Hari bio nego njegovi roditelji njegovi, i meni je zao kao i mnogima sto se ovakve stvari desavaju, u posljednje vrijeme sve vise mladjih smrtno strada, ja se iskreno nadam da ce to prestati..

A sto se tice one curice koja je pala sa gradine, ja sam cuo da je umrla, sad neznam jeli istina...
Na vrh
Pokaži poruke::   
Nova tema   Ova tema je zakljucana: ne mozete odgovarati na ovu temu.    Gradačac.net Forum -> Dešavanja i aktuelnosti Sva vremena su GMT + 2 sata
Idi na str. Nazad  1, 2, 3, 4  Dalje
Stranica 2 od 4

Idi na:  
Ne možete postavljati nove teme
Ne možete odgovarati na teme
Ne možete mijenjati poruku
Ne možete brisati poruke
Ne možete glasati na anketama

DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
EQ graphic based off of a design from www.freeclipart.nu